Wie is jouw topfavoriet voor het EK voetbal? Frankrijk, Spanje of Engeland? Of hoop je net zoals ons stiekem toch op een stunt van onze Rode Duivels?

Zorg dat je goed voorbereid aan het Europees Kampioenschap begint dankzij Het Laatste Nieuws. Bij de weekendeditie van 15 juni ontvang je helemaal gratis een handige EK-gids. Daarin onder andere de selecties van alle deelnemende landen, een blik op de 26 Rode Duivels, een duik in de EK-geschiedenis, maar ook een handig invulschema.

En misschien wordt je nog wat wijzer dankzij de vooruitblik door kenners Marc Degryse en Jan Mulder? Als je Het Laatste Nieuws bij Standaard Boekhandel of een Press Shop koopt, krijg je er nog een schminkstick in de Belgische driekleur bij. Deze actie loopt nog tot en met 23 juni.